درباره ما

پمپ البرز
نمایندگی انحصاری پمپ آب در استان البرز

از سال 1390 نمایندگی انحصاری پمپیران در استان البرز تشکیل شد. سابقه فروشگاه در راستای خرید پمپ آب و انواع شناورهای تک فاز و سه فاز و کف کش از سال 1387 می‌باشد. این فروشگاه در بخش خدمات سیم پیچی الکتروموتورهای سنگین و سبک شناور؛ تعمیر، نصب و راه اندازی پمپهای شناور به صورت گسترده در استان البرز فعالیت دارد.

این فروشگاه قراردادهای فروش، نصب و راه اندازی با شرکت‌های آبفا و فاضلاب شهری و روستایی و جهاد کشاورزی و همچنین شرکت‌های گروه مپنا و ارگان‌های نظامی و معادن شن و ماسه و همچنین شرکت‌های خصوصی را در فعالیت و سابقه خود دارد.

در همین راستا برای تکمیل شدن خدمات پس از فروش و فروش و توزیع از سال 1396 نمایندگی موتوژن را نیز دریافت نموده‌ایم.

همچنین این فروشگاه نمایندگی نوید سهند و نوید موتور و خدمات پس از فروش این دو شرکت تولیدی را دارد. گروه نوید سهند تولید کننده انواع لجن کش‌های صنعتی تک فاز و سه فاز می‌باشد.

گروه نوید موتور تولیدکننده پمپ‌های خانگی، پمپ‌های سیرکوله خطی، اتابلوک صنعتی تک فاز و سه فاز می‌باشد. همچنین این فروشگاه نمایندگی فروش شرکت تلمبه سازان برای فروش قطعات اصلی و فابریک تمام قطعات پمپ های شناور و گریز از مرکز و فشار قوی را دارد.

این فروشگاه نمایندگی کف کش و لجن کش های فولوتردار فلات پمپ را نیز در زمینه فعالیت خود دارد. این محصول دارای 6 ماه ضمانت می‌باشد. قطعات و پروانه‌های به کار رفته استیل می‌باشند.

سابقه درخشان

چندین سال است که توانسته ایم با ارائه خدمات خوب مشتریان خود را راضی نگه داریم

کیفیت عالی

همیشه تلاش کرده‌ایم تا با کیفیت ترین و بهترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه کنیم

خدمات پس از فروش

با بهره مندی از خدمات پس از فروش پمپ البرز خیالتان از بابت خرید محصولات راحت باشد